Junski rok – rezultati ispita

Junski ispitni rok – konačni rezultati

Spisak studenata koji su položili ispit u junskom ispitnom roku možete pogledati ovde.

Na spisku se nalaze samo studenti koji su položili usmeni deo ispita (odnosno ispit u celini), i koji se pozivaju na završni deo ispita.

U konačan zbir poena su uračunati svi bonusi ostvareni u toku semestra.

Uvid u radove će se održati preko platforme Microsoft Teams u petak,  3. jula u 12h. Uvid je moguć isključivo u predviđenom terminu. Potrebno je da se svi studenti uključe na početku termina uvida.

Studenti koji nisu zadovoljni predloženom ocenom i ne žele da im se ona upiše, moraju se javiti isključivo u terminu uvida u radove da to potvrde, u suprotnom predložena ocena će biti uneta u sistem.

Ocene će biti unete u sistem odmah nakon uvida u radove, a upis ocena u indeks će se održati naknadno (u septembru).