Rezultati pismenog dela i raspored polaganja teorijskog dela ispita u junskom ispitnom roku 2020

Spisak studenata koji su položili pismeni deo ispita u junskom ispitnom roku, kao i raspored polaganja teorijskog dela ispita možete pogledati ovde.

Studenti mogu da polažu teorijski deo ispita isključivo u terminu u kojem su raspoređeni. Nikakve zamene nisu dozvoljene!

Uvid u radove će se održati preko platforme Microsoft Teams u četvrtak, 25. juna po sledećem rasporedu:

Sale: 015 i 102 u 11 časova – sve smene;

Sale: B009, B103 i 101 u 12 časova – sve smene;

Sale: Čitaonica, 103, 104, 105, 106 i 112 u 15 časova – sve smene.

Uvid je moguć isključivo u predviđenim terminima. Potrebno je da se svi studenti uključe na početku termina uvida. Studenti moraju znati grupu zadataka koju su radili na ispitu prilikom uvida.

Studenti koji su položili jedan od kolokvijuma ili oba kolokvijuma, a nisu zadovoljni brojem osvojenih poena, i u junskom ispitnom roku žele da poprave rezultat, treba da se prijave na email ivona.jovanovic@fon.bg.ac.rs najkasnije do subote 27.06. do 20 časova. U prijavi je potrebno da se napiše koji deo gradiva se popravlja.