Rezultati pismenog dela ispita u julskom ispitnom roku 2019

Spisak studenata koji su položili pismeni deo ispita u julskom ispitnom roku možete pogledati ovde.

Studenti mogu da polažu teorijski deo ispita isključivo u terminu u kojem su raspoređeni. Nikakve zamene nisu dozvoljene!

Uvid u radove će se održati u sredu 10.07. u 11:30 časova u sali 310.

Studenti moraju znati grupu zadataka koju su radili na ispitu ukoliko žele da pogledaju svoj rad.

Studenti koji su položili jedan od kolokvijuma ili oba kolokvijuma, a nisu zadovoljni brojem osvojenih poena, i u julskom ispitnom roku žele da poprave rezultat, treba da se prijave na email ivona.jovanovic@fon.bg.ac.rs najkasnije u sredu 10.07. do 11 časova.

U prijavi treba da napišu koji deo gradiva žele da poprave.

U petak, 12.07.2019. će, brzo nakon polaganja teorijskog dela, biti organizovan i završni deo ispita (oko 15h), koji je obavezan. Studenti treba da sačekaju završni deo ispita.