Rezultati pismenog dela ispita – jun 2017

Rezultate pismenog dela ispita u junskom ispitnom roku, kao i termine polaganja usmenog dela ispita možete pogledati ovde.

U poene u tabeli su uračunati bodovi osvojeni na vežbama na zadatku za 5 poena (koji se radio timski).

Studentima koji su radili timsko istraživanje (prethodnih godina) su u tabeli prikazani prepolovljeni poeni, i oni će se kao takvi dodavati na konačan broj poena (ne samo na usmeni deo ispita, kao što je to do sada bila praksa).

Uvid u radove će se održati u petak, 23.06.2016. u sali B103 po sledećem rasporedu:

• Studenti koji su polagali u I smeni u 10 sati;
  • Studenti koji su polagali u II smeni u 11 sati;

Studenti koji su u toku semestra položili oba kolokvijuma, a nisu zadovoljni rezultatom i želeli bi da poprave jedan od položenih kolokvijuma, treba da se prijave za popravni najkasnije do petka 23.06.2017. do 12 sati na meil tisma@fon.bg.ac.rs