Vesti »

Rezultati pismenog dela ispita – jun 2018

Sledeći studenti su položili I deo gradiva (max 30, za prolaz 16):

  • Jevtić Nemanja          20
  • Jeremić Uroš             30

Sledeći studenti su položili II deo gradiva (max 20, za prolaz 11):

  • Vranić Ivana              15
  • Tomašević Maja        16
  • Đurakić Kristina        13
  • Ostojić Maja              16
  • Tomović Ivana           18
  • Šmic Anja                  15
  • Kovačević Nikola       18

Sledeći studenti su položili ceo pismeni deo ispita (max 50, za prolaz 26):

  • Marinković Nađa        29

Uvid u radove će biti organizovan sledeće nedelje u terminu koji će biti naknadno istaknut.

Raspored polaganja II kolokvijuma (teorija)

Spisak studenata koji mogu da polažu kolokvijum možete pogledati ovde.

Studenti sa rednim brojem od 1 do 50 polažu kolokvijum u 11:15.

Studenti sa rednim brojem od 51 do 95 polažu kolokvijum u 10:15.

Kolokvijum traje 45 minuta.

Nije moguća promena smene!!!

Rezultati II kolokvijuma (zadaci)

Rezultate drugog kolokvijuma (zadaci) možete pogledati ovde.

Maksimalan broj poena je 20. Za prolaz je bilo neophodno ostvariti 11 poena.

Studenti koji žele da pogledaju svoj rad to mogu da urade u ponedeljak 28.05 u 18h u kabinetu 311c.

Važno obaveštenje – novi rok za predaju Projektnog zadatka

Zbog problema sa mejl serverom koji traju od srede prethodne nedelje, i koji još uvek nisu u potpunosti otklonjeni, nije bilo moguće predati Projektni zadatak u definisanom terminu.

Novi rok za predaju Projektnog zadatka je četvrtak 03.05. do 20h. Iako FON-ov mej server trenutno radi, radove treba slati isključivo na adresu jedan.toma@gmail.com

Nekoliko timova (dva, ako se ne varam) je poslalo svoje radove pre srede, ali molim da pošalju radove ponovo, za svaki slučaj, uz napomenu da su radovi već slati (najbolje je da forvarduju poruku u kojoj su poslali rad).

Spisak timova za prezentaciju seminarskih radova

Tim za pripremu prezentacije Pametna proizvodnja i industrija 4.0 (08.05):

  • Maja Đorđević i Ivona Jovanović

Masovna kastomizacija (15.05):

  • Katarina Čubran, Svetlana Jovanović, Jovana Nikitović, Dušica Kuveljić i Anđela Jovanović

Agilna proizvodnja (15.05):

  • Marija Krasić, Nataša Todorić, Srna Milovanović, Aleksa Vulović i Ctevan Miladinović

Servitizacija i proizvodno-uslužni sistemi (22.05):

  • Saška Grujić, Marina Stevanović, Tanja Jevremović i Aleksandra Dučić