Važno!!!

Mole se studenti da pre predaje seminarskih radova dobro provere da li je rad napisan u skladu sa uputstvom koje je istaknuto na sajtu, jer se u radovima ponavljaju situacije koje su u uputstvu detaljno objašnjene (slike treba da su na srpskom, ako su preuzete treba da stoji izvor, treba ih precrtati ne “kropovati” iz originalnog izvora, svaka slika i tabela treba da imaju naslov, u spisku literature treba da stoji samo literatura koja je eksplicitno “prozvana” u samom radu, navođenje literature, …). Komentarisanje elemenata koji su detaljno propisani, a često čak i ne predstavljaju suštinu samog rada, oduzima dosta vremena i studentima i nastavnicima.

Takođe, dobro je krenuti od zvanične literature (prezentacije profesora Slovića i knjige Kaizen autora Vasiljevića i Slovića koja se može uzeti iz biblioteke ili kupiti u skriptarnici), pre nego što se posegne za izvorima od kojih je neke zaista teško nabaviti.